O mnie

Krótka historia działalności

 

Nazywam się Mieczysław Szymczak. Pierwszy warsztat otworzyłem na terenie Głogowa już w roku 1990r.. Wcześniejsze doświadczenie zdobywałem w Polmozbycie (5 lat na ul. Kossaka w Głogowie, później na ul. Sikorskiego – również 5 lat), w którym pracowałem na stanowisku diagnosty silnika i podwozia zaraz po ukończeniu Technikum Samochodowego w Żarach. Od przeszło 28 lat prowadzę warsztat Diagnostykę Silnika specjalizując się w silnikach benzynowych wszystkich marek osobowych.

 

Mieczysław Szymczak przed warsztatem

 

Pierwszy warsztat mieścił się przy ul. Niedziałkowskiego, jednakże wraz z rozwojem działalności warsztat został przeniesiony do Ruszowic przy ul. Złotej 2 – który funkcjonuje do dziś. Nowy warsztat to nie tylko lepsza lokalizacja, większa przestrzeń robocza i ilość stanowisk, to także komfort dla moich klientów. Przeszło 38 letnie doświadczenie i odbyte kursy, m.in. kursy diagnostyczne w Bydgoszczy, Poznaniu czy Wrocławiu, pozwalają mi rzetelnie i sprawnie wykonywać moją pracę. Wraz z rozwojem nowych technologii w motoryzacji stale poszerzam swoją wiedzę i asortyment związany z komputerową diagnozą silników i dzięki temu obecnie mam możliwość diagnozy i odczytu z komputera samochodu praktycznie każdej marki.

 

 dyplomy i ukończone kursy Mieczysława Szymczaka

 

W ramach usług oferuję kompleksową diagnostykę silnika benzynowego i diagnostykę komputerową. Zapraszam do mojego warsztatu przy obwodnicy Głogowa, w Ruszowicach – gwarantuję profesjonalizm.

 

Jeśli chcesz umówić się na wizytę, zadzwoń: +48 604 841 860, napisz: m.szymczak@diagnostykaglogow.pl, lub skorzystaj z formularza na stronie głównej.

 

Jeśli pracujesz i nie chcesz tracić czasu, możesz zostawić samochód i odebrać go o dogodnej porze. 

 

Warsztat i wyposażenie

 

Z archiwum:

 

Polmozbyt, 1986r.

Zdjęcie pochodzi z roku 1986 - wykonane w Polmozbycie w Głogowie.


UMÓW WIZYTĘ ONLINE
przez portal dobrymechanik.pl